Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 13:10

США: санкції проти міжнародної «братви»


Нью-Йорк – У Сполучених Штатах адміністрація президента Барака Обами запроваджує фінансові та інші санкції проти іноземних кримінальних організацій. Білий дім називає ці заходи новою скоординованою стратегію боротьби з міжнародним кримінальним підпіллям.

Фінансові санкції стосуються насамперед таких угруповань, як мексиканський наркокартель «Зетас», японський гангстерський синдикат «Якуза» та італійська кримінальна мережа «Каморра», що орудує на півдні країни.

Четверте кримінальне угруповання під назвою «Коло братви» визначено у розпорядженні Білого дому як східноєвропейська кримінальна організація, що орудує у світовому масштабі, починаючи від республік колишнього Радянського Союзу.

Членам банд забороняється в’їзд на територію США. Як заявив Джон Бреннан, радник президента з питань національної безпеки й боротьби з тероризмом, нові заходи викликано активізацією кримінальних мереж в останні роки.

«Упродовж минулих 15 років міжнародні кримінальні мережі виробили нові потужні зв’язки між собою й розвинули безпрецедентну злочинну діяльність, яка дестабілізуючим чином впливає на країни та народи у глобальному масштабі», – заявив Бреннан.

Протидія кримінальним осередкам

Нові заходи, оголошені у Вашингтоні Еріком Холдером, міністром юстиції США, покликані, за його словами, потребою зосередити зусилля у протидії глобальним кримінальним осередкам, які переправляють наркотики та зброю через державні кордони і допомагають терористичним угрупованням.

Доповідь про нову державну стратегію визнає той факт, що «зміна напрямку у пріоритетах збирання розвідувальної інформації після терактів 11 вересня 2001року істотною мірою обійшла увагою транснаціональні кримінальні організації».

У доповіді мовиться, що природа таких угруповань мінлива, вони часто-густо спираються на підставні корпорації, офшорні банківські рахунки і на бази в країнах, де нема міцної правоохорони. Все це ускладнює боротьбу з ними. За нової стратегії міністерство юстиції та Федеральне бюро розслідувань візьмуть на себе значну роль у цій боротьбі.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG