Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 11:53

Соціальні мережі в інтернеті мають нового чемпіона


Нова соціальна мережа від інтернет-гіганта Google Inc залучила 25 мільйонів користувачів, ставши таким чином найбільш швидкозростаючим веб-ресурсом, який зміг набрати таку аудиторію, мовиться в звіті ComScore – американської міжнародної маркетингової групи, яка публікує звіти з використання інтернету.

Кількість унікальних відвідувачів Google +, запущеної в дію наприкінці червня 2011 року, склало 25 мільйонів осіб за станом на 24 липня, і мережа росте зі швидкістю приблизно в один мільйон користувачів на добу, відзначає ComScore, яку цитує агентство Ройтерз.

Facebook, для порівняння, потрібно близько трьох років на те, щоб завоювати 25-мільйонну аудиторію, а мережа мікроблогів Twitter змогла зробити це за трохи більше ніж 30 місяців, повідомляє ComScore.

Хоча отримані дані і говорять про те, що остання спроба Google прорватися до соціальної мережевої індустрії стартувала впевнено, це не обов’язково означає, що проект виявиться успішним у довгостроковій перспективі.

Мережа MySpace зросла до 25 мільйонів унікальних відвідувачів менше ніж за два роки, швидше ніж Facebook або Twitter. Проте, минулого року ресурс втратив велику кількість користувачів, мовиться в матеріалах ComScore.

За даними ComScore, у США число унікальних відвідувачів Google + перевищила шість мільйонів, а в Індії кількість користувачів склала понад 3,6 мільйона.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG