Доступність посилання

ТОП новини

Огризко: є правові підстави для денонсації газових угод


Колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко заявляє про наявність правових підстав для денонсації газових угод з Росією 2009 року.

Про це Володимир Огризко заявив журналістам після завершення допиту у судовому засіданні з розгляду кримінальної справи проти Юлії Тимошенко.

«Міжнародне право передбачає як укладання договорів, та і їх денонсацію. Не може бути угода такою, яка не може бути денонсована. Якщо, тим більше, довести, що ця угода укладалася під тиском, то згідно з міжнародним правом, я маю на увазі Віденську конвенцію про право міжнародних договорів, така угода є нечинною із самого моменту її підписання», – сказав Володимир Огризко.

Водночас екс-міністр уникнув прямої відповіді на запитання, під чиїм тиском були укладені газові угоди у 2009 році. «Якщо дві сторони, то, мабуть, одна тисне на іншу. Одна сторона Україна, друга – Росія. То питання в задачі? Думаю, зрозуміло само собою», – пояснив він.

Після колишнього міністра закордонних справ Печерський районний суд Києва допитує як свідка колишнього міністра у справах сім’ї, молоді і спорту Юрія Павленка
XS
SM
MD
LG