Доступність посилання

ТОП новини

Тарас Стецьків: арешт Тимошенко – самовбивчий крок для влади


Арешт екс-прем'єра Юлії Тимошенко є самовбивчим кроком для влади.

Таку думку в коментарі Gazeta.ua висловив нунсівець Тарас Стецьків.

«Це вияв люті. Суд та прокуратура зайшли в глухий кут і їм на хвилину просто зірвало дах. Тимошенко, очевидно, своєю поведінкою вивела їх із себе, і вони ухвалили рішення суб'єктивно-емоційного характеру», – зауважив парламентар.

На думку нардепа Тимошенко арештували, «оскільки вони (влада) були впевнені у своїй безкарності і в тому, що реакції Заходу на такі дії не буде».
«Крім того, арештовуючи Тимошенко зараз, вони розраховують, що суспільство не зважиться на масові акції протесту на захист екс-прем'єра, оскільки зараз літо, мертвий сезон. Та і до самої Тимошенко дуже різне ставлення», – зауважив парламентар, додавши, що таким рішенням влада зробила крок до власної могили.

Говорячи про наслідки арешту Тимошенко Тарас Стецьків не виключив ізоляцію України від Заходу і «сповзання в повну політичну залежність від Росії».

«А це означає, що жодної зони вільної торгівлі з ЄС не буде. Ніхто в ЄС не захоче розмовляти з представниками нинішньої влади і ніхто там не буде купувати їхні товари», – зауважив депутат.

При цьому політик впевнений, що в разі тиску Заходу запобіжний захід для екс-прем'єра буде змінено.

«Якщо Захід тільки трошки натисне, то запобіжний захід буде обов'язково змінено», – додав Стецьків.

5 серпня Печерський суд заарештував Тимошенко, задовольнивши відповідне клопотання Генпрокуратури. Провідні країни ЄС та США висловили стурбованість з приводу такого рішення. Уряд США закликав Київ знайти можливість негайно звільнити екс-прем'єра.
XS
SM
MD
LG