Доступність посилання

ТОП новини
23 Лютий 2019, Київ 04:38

Азаров знову наполягає на перегляді газових угод із Росією


Діючі газові контракти між Україною і Росією «нерівноправні» і підірвуть співпрацю двох країн, заявив сьогодні Прем’єр-міністр України Микола Азаров.

«Рано чи пізно нерівноправний договір підриває основу довгострокової співпраці. Яким би він не був вигідним на певному етапі для однієї зі сторін, наявність такого нерівноправного договору рано чи пізно підірве – і дуже серйозно підірве – основи довгострокової співпраці», – сказав Азаров.

Він також вкотре зазначив, що нині ціна на газ для України вище, ніж для деяких споживачів у Європі. «Навіть із урахуванням тієї знижки, що була обумовлена «харківськими угодами», ціна зараз не є ринковою», – додав він.

За словами Азарова, Україна наполягає саме на перегляді газових контрактів з метою встановлення справедливих умов придбання і транзиту газу. «Ми говоримо лише про одне – нам треба переглянути цей контракт і зробити його таким, який би відповідав інтересам і Росії, і України, і будувався б лише на ринкових принципах. Тому нам не потрібні ні знижки, і ніякі преференції, ми хочемо лише одного – щоб була справедливість в наших взаєминах», – сказав прем’єр.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG