Доступність посилання

ТОП новини

Уряд пропонує несоціальний бюджет (огляд преси)


Київ – Наступного тижня уряд має розглянути питання безпеки на підприємствах вугільної галузі України. Однак, як припускає газета «День», інспекції різноманітних контрольних служб навряд чи зазирнуть до так званих копанок, де нелегально видобувають вугілля. Незважаючи на те, що там щороку видобувають приблизно мільйон тонн вугілля. Видання констатує, що нелегальні копальні виникають після закриття в містах та селах легальних шахт. Зважаючи на те, що закриття шахт обертається для шахтарів-професіоналів величезним шоком, вони стають дешевою робочою силою для бізнесменів, які наживаються за рахунок «копанок». Більше з проблемою видання знайомить у статті «Хто перевірить «копанки»?»

Мінфін завершує підготовку державного бюджету на 2012 рік. Соціально орієнтованим, як обіцяла раніше Партія регіонів, держкошторис не буде.
Тим паче, після того, як Феміда офіційно дозволила главі держави не виконувати свої передвиборчі обіцянки, про такі тенденції вже можна говорити вголос, зауважує газета «Україна молода». А ще чудовим виправданням для помилок українських урядовців може стати друга хвиля економічної кризи, яка, цілком ймовірно, нині бере свій початок у розвинених країнах світу. Публікація називається «Вір не гаслам, а бюджету!»

Вартість зрідженого газу продовжує зростати. Сьогодні альтернатива бензину в Україні в середньому коштує 6,5 гривні за літр. Експерти газети «Вечірні вісті» пояснюють зріст цін дефіцитом пропозиції. І прогнозують, що процес масового переводу вітчизняного автопарку на дешевше у порівнянні з бензином пальне може призупинитися. Про це наголошується в матеріалі «Переведення авто на газ не має сенсу».

Прагнення можновладців знайти якнайшвидше й якнайбільше прийомних батьків для вихованців інтернатів, про яке вони заявляють упродовж останніх років, можна було б тільки вітати. Якби не та обставина, що в гонитві за «цифрою» для звіту про карколомні успіхи в боротьбі із соціальним сирітством чиновники часом не переймаються тим, для чого саме та або інша сім’я виявляє бажання виховувати сиріт. До чого це призводить розповідає газета «Голос України».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG