Доступність посилання

ТОП новини

Глава «Газпрому» пропонує Україні працювати з Росією за білоруською моделлю


Розвиток співпраці Росії і України в газовій сфері міг би б будуватися за тією ж моделлю, що і з Білоруссю, заявив глава «Газпрому» Олексій Міллер.

Ця заява пролунала за підсумками зустрічі з міністром енергетики та вугільної промисловості України Юрієм Бойком. З обома керівниками нафтогазових компаній України та Росії зустрівся в понеділок президент Росії Дмитро Медведєв.

На зустрічі обговорювалася співпраця в газовій сфері. Як повідомив за підсумками бесіди журналістам Олексій Міллер, Юрій Бойко представив пропозиції щодо розвитку газотранспортної співпраці між Україною та Росією, які охоплюють «не тільки співробітництво в газотранспортній сфері, а й співробітництво в інших напрямках».

Київ домагається перегляду газової угоди, укладеної в період прем’єрства Юлії Тимошенко на початку 2009 року.

«Ми вивчимо ці пропозиції і дамо їм оцінку, і направимо відповідь українським друзям», – заявив Олексій Міллер.

За його словами, «на думку «Газпрому», розвиток співробітництва в газовій сфері міг би будуватися за тією ж моделлю, за якою ми працюємо з нашими білоруськими друзями».

«Газпрому» належать 50% акцій білоруського газотранспортного підприємства «Белтрансгаз», у даний час ведуться переговори про купівлю ще 50%.
XS
SM
MD
LG