Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 09:54

«Наша Україна» звинувачує суд у тиску на свідків у справі Тимошенко


Партія «Наша Україна» висловлює рішучий протест проти рішення Печерського суду про примусове приведення до свідчень члена політради партії, колишнього представника Президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдана Соколовського.

Агенції новин цитують повідомлення прес-служби партії:

«Поспішне рішення суду про примусову доставку Соколовського для дачі показань доводить до абсурду процес над Тимошенко», – заявили в «Нашій Україні».

Партія приєднується до вимоги Богдана Соколовського до суду вибачитися за наклеп, що нібито він ухиляється від дачі свідчень, і публічно принести йому вибачення.

Як мовиться у повідомленні прес-служби «Нашої України», Соколовський, «відомий своєю принциповою позицією щодо газових контрактів, укладених Тимошенко у січні 2009 року», наразі до 1 вересня проходить курс лікування, переривання якого несе загрозу його здоров’ю.

У понеділок Печерський райсуд ухвалив рішення примусово доставити Соколовського до суду на засідання у справі Тимошенко 17 серпня на 09.30.

Разом з тим Богдан Соколовський заявив, що не може з’явитися до суду через серйозну хворобу, а рішення доставити його на засідання примусово вважає тиском.

Раніше Соколовський звернувся до Печерського райсуду з проханням не викликати його як свідка на допит у справі проти Тимошенко з 10 серпня до 1 вересня.

Також Богдан Соколовський попросив Печерський суд «публічно спростувати неправдиву інформацію, поширену судом 4 серпня цього року, у тому числі через ЗМІ», про те, що він начебто ухилявся від надання свідчень у період перебування в Києві.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG