Доступність посилання

ТОП новини

Рейтинг Януковича та влади тенденційно падає – соціологи


Рейтинг Президента Віктора Януковича за останній місяць впав ще на один відсоток.

За даними маркетингової компанії TNS, результати дослідження, проведеного у липні цього року, показують, що рівень довіри до глави держави у липні знизився на –0,8%. Зараз йому довіряє близько третини українців.

Також різко падає довіра і до Партії регіонів. Якщо у липні показник довіри зменшився практично на 1%, то за останній рік її рейтинг знизився на 20%.

Найнижчий рівень довіри населення серед політиків мають колишній президент Віктор Ющенко (–1,56%) та Сергій Тігіпко (–1,04%), лідер партії «Сильна Україна», яка найближчим часом має увійти до складу Партії регіонів.

Перше місце у списку довіри до політиків, за даними маркетингової компанії, посідає голова партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк, отримавши 40% підтримки населення.

За даними компанії, загалом за останні півроку рівень довіри українців до усіх інститутів влади, окрім церкви, значно знизився і продовжує падати. Найменше українці довіряють судам.

Компанія TNS в Україні проводить дослідження «Омнібус» щомісяця. З 7 по 14 липня опитано 1200 респондентів віком від 16 до 75 років. Похибка вибірки не перевищує 3%.
XS
SM
MD
LG