Доступність посилання

ТОП новини
18 Лютий 2019, Київ 04:15

Суд знову відмовив Іващенку у звільненні з-під варти


Печерський районний суд Києва знову відмовив колишньому тимчасовому виконувачу обов’язків міністра оборони Валерію Іващенку у звільненні з-під варти. Таке рішення суд ухвалив на сьогоднішньому засіданні.

Згідно з ухвалою суду, даних для зміни запобіжного заходу, в тому числі нових обставин, у клопотанні захисту не наведено.

В ухвалі також ідеться, що підсудного можна буде конвоювати до медичної установи для лікування. Суд також звернув увагу керівництва слідчого ізолятора, де утримується Іващенко, з приводу стану його здоров’я.

Сьогодні Іващенко всьоме просив суд змінити йому запобіжний захід на інший, не пов’язаний із арештом. У своєму клопотанні сторона захисту послалася на висновок лікарів Центрального військового госпіталю Міністерства оборони.

У ньому, зокрема, зазначається, що під час перебування підсудного під вартою у нього набули загострення раніше зафіксовані хронічні захворювання та з’явилися нові, лікувати які неможливо в умовах слідчого ізолятора через відсутність відповідних фахівців, медикаментів та матеріально-технічного медичного забезпечення.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG