Доступність посилання

ТОП новини
16 Листопад 2018, Київ 13:22

Янукович: однозначний зовнішньополітичний вибір України – рух у бік Європи


Україна, незважаючи на труднощі, вже зробила головний крок і остаточно визначилася зі своїм майбутнім: «європейський вибір став основою зовнішньополітичної ідентичності України, а європейські цінності основою нашого розвитку», заявив Президент Віктор Янукович у своїй ексклюзивній статті для тижневика «Дзеркало тижня. Україна», присвяченій 20-річчю Незалежності України.

«Ми впевнені, що Угода про асоціацію та про утворення поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі – це те, що сьогодні потрібно і Україні, і Європейському Союзові. Сподіваємося, що це усвідомлюють і наші партнери», – заявив він у статті, яка вийде в газеті в суботу і уривки з якої напередодні оприлюднили на сайті видання, DT.UA.

«Україна не просто хоче бути європейською країною, – наголосив Президент. – Цей географічний факт не потребує зайвих підтверджень. Ми прагнемо долучитися до великого європейського проекту – побудови єдиної Європи на основі цінностей свободи, демократії та права. Долучитися у складний час, прагнучи не субсидій чи поблажок, а можливостей і прав. Долучитися, попри серйозний тиск і свідоме гальмування, на засадах рівних партнерів. Долучитися – заради нашого спільного майбутнього».

Разом з тим, пише далі Янукович, Україна глибоко усвідомила, що європейський поступ «неможливий без добросусідських відносин із Росією». «Роки незалежності неспростовно довели, що такі відносини можливі лише на основі чіткого дотримання двостороннього балансу національних інтересів та взаємної поваги. Держава та її керівництво зроблять усе від них залежне для побудови такого балансу», – написав він.

«Настане час, і за років десять Україна буде в Європейському Союзі, ввійде в коло розвинених країн. Я в цьому переконаний», – резюмує Віктор Янукович.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG