Доступність посилання

ТОП новини

Суд відхилив апеляцію на закриття українських шкіл у Макіївці


Донецький апеляційний адміністративний суд підтримав у понеділок рішення суду першої інстанції, Центрально-міського районного суду Макіївки, про законність ліквідації Макіївською міськрадою українськомовних загальноосвітніх шкіл №№ 3, 100 і 27.

Батьки кількох учнів цих шкіл, як повідомляє агентство «УНІАН», скаржилися на несправедливе рішення суду першої інстанції і просили апеляційний суд визнати протиправним і скасувати рішення Макіївської міськради від 25 березня 2011 року про закриття цих трьох шкіл.

Батьки наполягали, щоб суд врахував, зокрема, той факт, що рішення про закриття трьох шкіл міськрада ухвалила без обов’язкового обговорення з громадськістю, а також низку інших порушень.

Заступник Макіївського міського голови Володимир Полянський у відповідь категорично відкинув всі звинувачення в порушеннях законодавчих актів при ухваленні рішень про закриття шкіл.

Зокрема, він відкинув звинувачення на адресу міськради в тому, що школи закривають без проведення громадських слухань. За його словами, «не обов’язково», щоб усі батьки учнів шкіл, що закриваються, були належним чином повідомлені про дане рішення міськради, для цього достатньо згоди 20 відсотків батьків, присутніх на шкільних зборах.
XS
SM
MD
LG