Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 07:35

Журналісти офіційно попросили Кірєєва вести засідання голосніше


Загальна канцелярія Печерського райсуду Києва зареєструвала заяву журналістів, які висвітлюють перебіг судового процесу над колишнім прем’єром Юлією Тимошенко, щодо ведення головуючим у справі суддею Родіоном Кірєєвим судових засідань. Під відповідною заявою підписалися майже 20 представників українських та закордонних ЗМІ.

«Звертаємо вашу увагу на те, що достовірність інформації, яку передають журналісти із зали судового засідання, суттєвим чином впливає на сприйняття судового процесу як всередині України, так і міжнародною громадськістю», – мовиться в заяві.

Журналісти закликали суддю Кірєєва з відповідальністю поставитися до їхнього звернення, оскільки від достовірності та об’єктивності інформації журналістів із зали судового засідання залежить, в тому числі, «міжнародний імідж України та реакція міжнародної спільноти на перебіг судового процесу».

Сьогодні на судовому засіданні Родіон Кірєєв проігнорував усне прохання журналістів голосніше вести судове засідання. При цьому суддя попередив журналістів про можливість видалення їх із зали судового засідання за порушення порядку.

Раніше сьогодні журналісти повідомили, що суддя дуже тихо зачитував матеріали справи, в тому числі – два нові томи, які уперше почули не лише представники ЗМІ, але й захист Юлії Тимошенко.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG