Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 00:32

Національна радіокомпанія України отримала чергове попередження


Національна рада з питань телебачення і радіомовлення за результатами перевірки винесла п’яте попередження Національній радіокомпанії України. Про це на засіданні повідомила перший заступник голови Нацради Оксана Головатенко, передає кореспондент Радіо Свобода.

Серед головних порушень – переривання прямої трансляції засідань Верховної Ради України програмами власного виробництва, відсутність позивного сигналу протягом більш ніж 3 годин, а також зменшення обсягу власного ефірного продукту.

На думку Оксани Головатенко, на відміну від обласних та місцевих комунальних установ, НРКУ – «єдина компанія, яка працює сьогодні з суттєвим недотриманням законодавства».

Натомість, присутній на засіданні Нацради заступник генерального директора НРКУ Валерій Левченко, головна причина конфлікту – «конкуренція на ринку радіомовлення, куди не хочуть допускати Нацрадіо».

Кількість санкцій, більша за 3, в Україні застосовується лише щодо державних компаній. Законодавством також передбачена можливість судового розгляду проблеми.

Водночас, як повідомили у Нацраді, вона не зацікавлена у вирішенні питання у судовому порядку через «розуміння технологічних та фінансових проблем НРКУ», а також перспективи її перетворення на суспільний мовник.

Також у Нацраді поінформували, що перевірка, яка спричинила п’яте попередження, відбулася на прохання Нацрадіо скасувати попередню санкцію. Перше попередження НРКУ отримала 2001 року.

Крім Нацрадіо, попередження сьогодні отримали ще 8 установ. Санкції не передбачають матеріальну відповідальність, проте впливають на подовження ліцензії.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG