Доступність посилання

17 Грудень 2017, Київ 07:07

У Росії обшукують московський офіс компанії BP


Російські судові виконавці почали сьогодні обшук у московському офісі міжнародної нафтогазової компанії BP, шукаючи документи стосовно зірваної угоди з російською компанією «Роснєфть».

Документи постановив вилучити арбітражний суд у Тюменській області Росії за позовом одного з міноритарних акціонерів спільного підприємства BP в Росії, компанії «ТНК-BP Холдинг», який домагається стягнення з BP відшкодування у зв’язку з зірваною раніше цього року угодою з компанією «Роснєфть» про партнерство в дослідженні арктичного шельфу.

У Лондоні, в штаб-квартирі BP, заявили, що позов проти компанії в Росії не має ніяких підстав.

А в Москві керівник російського відділку BP Джеремі Гак назвав рішення російського суду незаконним, а обшук – тиском на бізнес компанії в Росії. За його словами, робота московського офісу паралізована внаслідок обшуку, який протриває принаймні до кінця тижня.

Тим часом щойно вчора «Роснєфть» уклала аналогічну до зірваної угоди з BP домовленість про стратегічне партнерство і спільне видобування енергоносіїв на арктичному шельфі з іншою міжнародною нафтогазовою компанією, ExxonMobil зі США.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG