Доступність посилання

ТОП новини

Лікарі констатували у Луценка цироз печінки – дружина


Лікарі констатували у колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка цироз печінки. Про це повідомила дружина колишнього міністра Ірина Луценко.

Вона зазначила, що такий діагноз встановили за результатами обстеження лікарі Міністерства охорони здоров’я. Як повідомляє «УНІАН», дружина колишнього міністра продемонструвала журналістам висновки лікарів.

За словами Ірини Луценко, також у медичному висновку зазначено, що, враховуючи прогресуючий характер захворювання, хворому з метою уточнення діагнозу необхідне лікування з дообстеженням в умовах спеціалізованого гастроентерологічного стаціонару.

Окрім того, дружина Луценка розповіла, що фахівці дійшли висновку, що за відсутності повноцінного лікування можливе подальше прогресування цирозу печінки з розвитком ускладнень і трансформацією у рак.

Ірина Луценко наголосила, що діагноз «цироз печінки», згідно з законодавством, дає підстави для звільнення її чоловіка з-під варти.

Практично одночасно з повідомленням про заяву дружини Луценка стало відомо й про заяву Державної пенітенціарної служби про те, що Печерський районний суд Києва ще тільки надав дозвіл на медогляд колишнього міністра комісією МОЗ, а про його результати повідомлять додатково.

Юрія Луценка затримали у грудні 2010 року. Нині він перебуває у СІЗО.
XS
SM
MD
LG