Доступність посилання

ТОП новини
21 Березень 2019, Київ 21:48

Пане Путін, а що нового про Україну?


Своїм проїздом цього тижня на триколісному байку серед тисяч байкерів, включно з «нічними вовками», в Новоросійську Володимир Путін визначив свою ціль – Кремль весни 2012-го і програму на 12 років «царювання» в Росії – відновлення «єдіной і нєдєлімой велікой Россії» «цементом пам’яті» з «різних народів і з різних етносі з різних релігій». Тут знову з’явився, ніби на підтримку ідеї «єдіной і нєдєлімой», байкер Ленін… Ще не вистачало б, звичайно, байкер Сталіна…Але нові шоу розпочатої вже Путіним передвиборчої кампанії 2012 року дають і таку можливість.

Незабаром з’являться й нові конкретні висловлювання Володимира Путіна про Україну. Як же без цього, адже «цементування» «єдіной і нєдєлімой» Великої Росії неможливе без України, чи то бішь, «Малоросії», як сказав Путін ще в травні 2009 року на могилі Денікіна. У грудні 2010 Путін договорився до того, що Росія виграла б війну з нацистами і без України і таким чином образив пам’ять мільйонів українців, котрі полягли у тій страшній війні. Офіційний Київ тоді змовчав.

Що ж далі? Невже Путін заявить тепер незабаром, що й без України створить «єдіную і нєдєлімую» Рассеєю, бо саме це він визначив головним його завданням на майбутнє в Кремлі. Сумніваюся. Вірогідно писарчуки Путіна придумають, а може вже й придумали, йому новий спіч на адресу українців. Може він заявить, що до 2013 року, 400-річчя династії Романових, відновить і головну посаду «єдіной і нєдєлімой» – «самодєржавіє» та оголосить себе володарем «всія» нової імперії, включно з Україною, чи то бішь, «Малоросією». Так що заклик до «єдійной і нєдєлімой», проголошений Птуіним на байкарському з’їзді в Новросійську вже адресований і українцям.

Тепер же чекаємо, що ж конкретно скаже Путін про місце України в реанімації конгломерату «різних народів, етносів і релігій» під назвою «Велікой Россії». Що ж нового, скажете, пане Путін, українцям напередодні свого коронування на царство? Чекати залишається не довго.
  • 16x9 Image

    Василь Зілгалов

    Із Радіо Свобода співпрацюю з 1989 року. Переїхав з Мюнхена до Праги у березні 1995 року. Народився в сталінській Україні. Троє з родини загинули від голоду у 1932-33 роках. Мати ледве уціліла в 1933-му. Батько пройшов Колиму але система все ж знищила його. Окрім батька, тоталітаризм згубив чотирьох моїх дядьків. Закінчив історичний факультет. Викладав методологію історії. Підготував дві дисертації. Чимало написав. Журналістом став з 1969 року, після вторгнення радянських військ до Праги. Опублікував роботи з історії політичної публіцистики, книги з історії українських міст, дослідження про Василя Пачовського, з історії української еміграції.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG