Доступність посилання

ТОП новини

Лівійські повстанці продовжили ультиматум прихильникам Каддафі


Нова влада Лівії на тиждень продовжила сьогодні термін ультиматуму прихильникам колишнього лідера Лівії Муаммара аль-Каддафі, які контролюють його рідне місто Сірт. Попередній термін, після якого сили повстанців погрожували перейти до активних воєнних дій, мав збігти післязавтра.

Раніше сьогодні Європейський Союз оголосив, що знімає свої санкції з 28 лівійських організацій, серед яких морські порти, банки й нафтові компанії. Серед іншого, розморожуються їхні активи в країнах ЄС. А Франція повідомила, що отримала дозвіл від ООН розморозити півтора мільярда євро лівійських державних активів у французьких банках, які передадуть новій владі Лівії.

У Росії ж Міністерство закордонних справ оголосило, що Росія визнає Національну перехідну раду, створену як владний орган лівійських повстанців, за чинну владу Лівії.

Ці заяви пролунали якраз напередодні зустрічі в Парижі представників близько 60 країн і міжнародних організацій, на якій обговорюватимуть допомогу новій лівійській владі й яка починається пізніше сьогодні.
XS
SM
MD
LG