Доступність посилання

ТОП новини

Янукович доручив Азарову реформувати «Нафтогаз»


Президент України Віктор Янукович доручив Прем’єр-міністру Миколі Азарову до 1 жовтня розробити програму реформування Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

Текст доручення розміщений на офіційному сайті глави держави.

У документі немає згадки про ліквідацію компанії. Водночас проект програми реформування має містити дані про інвентаризацію активів і пропозиції щодо дальшого використання непрофільних активів «Нафтогазу» та дочірніх підприємств компанії.

Проект розгляне Комітет з економічних реформ, а згодом уряд має подати до Верховної Ради законопроекти про внесення змін до законодавчих актів щодо реформування компанії «Нафтогаз України».

Раніше сьогодні Прем’єр-міністр України заявив, що ліквідація «Нафтогазу» призведе до перегляду підписаних газових угод із російським «Газпромом». У відповідь голова правління «Газпрому» Олексій Міллер зауважив, що бачить можливою ліквідацію «Нафтогазу» лише шляхом злиття з «Газпромом». Відтак речник Азарова уточнив, що Україна не обговорювала і не обговорює питання про злиття «Нафтогазу» і «Газпрому» і що реструктуризація «Нафтогазу» – це внутрішня справа України.
XS
SM
MD
LG