Доступність посилання

ТОП новини
23 Лютий 2019, Київ 04:54

Ера вічної мерзлоти закінчується


Тривожний і водночас попереджувальний сигнал надійшов від науки жіночій частині світу.

Дослідники вважають, що жінкам із підвищеною вагою, а тим більше з очевидним ожирінням, треба побоюватись наслідків, коли вони вагітніють. Це може спричинити астму в їхніх майбутніх дітей.

Такого висновку дійшла група учених із Англії та Фінляндії. Як повідомляє газета «Нью-Йорк Таймс», дослідники помітили, що підлітки, чиї матері перед вагітністю страждали на ожиріння, або їх вага була значно вище допустимих норм, на 20-30 відсотків частіше захворювали астмою. Так що здоров`я дітей напряму залежить від апетитів їхніх батьків. І все одно усім без винятку – смачного! Одне одному не заважає!

Бригада австралійських і британських геологів знайшла найдревніші у світі бактерії, вік яких сягає – не лякайтесь! – майже три з половиною мільярди років. У деталях про це повідомляє газета «Вашингтон пост». Отож, знайдені практично найстарші наші предки на Землі. Нове відкриття професора Бразіра з британського Оксфорду знову нагадало про знахідку іншого палеобіолога доктора Шопфа із Каліфорнії, який в 1993 році натрапив у тій таки Австралії на мікроознаки життя. Невідомо, як чільні професори ділитимуть пальму першості, однак завдяки їм ми трохи наблизились до своїх найстарших побратимів з життя.

Потепління клімату забирається у найхолодніші куточки Землі. Як пише газета «Нью-Йорк Таймс», чергову інформацію збирали супутники Канадського космічного агентства, європейських структур дослідження космосу і японського національного відомства аеронавтики. Оброблялися ці дані дослідниками космічного агентства Сполучених Штатів НАСА. Ученим удалося вперше скласти загальну мапу пересування кригових масивів Антарктики. Згідно з дослідженням, деякі кригові маси пересуваються зі швидкістю 244 метри на рік.

На думку науковців, отримані дані можуть серйозно допомогти аналізові наслідків, пов`язаних із потеплінням клімату на планеті. Навіть у холодній Антарктиці вороже кризі тепло не дає їй засиджуватися на місці. Ера вічної мерзлоти закінчується.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG