Доступність посилання

ТОП новини

«Маніпуляції» з «Нафтогазом» для нас неприйнятні – Кремль


Росія готова відстоювати свою позицію щодо газової угоди з Україною у будь-якому суді і вважає неприйнятними маніпуляції з можливою реорганізацією «Нафтогазу» для розірвання контракту.

Про це повідомила прес-секретар президента Росії Дмитра Медведєва Наталія Тімакова, відповідаючи на питання журналістів про розмову президентів Росії і України в рамках самміту СНД у Душанбе, інформує УНІАН із посиалнням на російські ЗМІ.

«Російський президент звернув увагу українських партнерів на те, що ті пропозиції, які були передані російському уряду, і про яких йому доповіли, не містять конкретики», – повідомила Тімакова.

При цьому, зазначила вона, «у Москві вважають, що чинний договір між двома країнами повністю визначає й істотні умови газової співпраці».
«Він підлягає безумовному виконанню, і не може бути переглянутий в односторонньому порядку. Росія готова відстоювати свою позицію за договором у будь-якій судовій інстанції, і діятиме суворо відповідно до положень цього документа», – сказала прес-секретар.

За її словами, російська сторона вважає, що «українські партнери повинні повністю і належним чином виконувати контрактні зобов`язання, включаючи умови про ціну поставок навіть у разі реорганізації української компанії «Нафтогаз».

«Вважаємо неприйнятними маніпуляції процедурою реорганізації для того, щоб виправдати односторонню відмову від існуючої угоди. Будь-які внутрішньодержавні рішення України не повинні впливати на виконання міжнародних зобов`язань. Інакше це може спричинити тяжкі наслідки для економіки України», – заявила прес-секретар.
XS
SM
MD
LG