Доступність посилання

ТОП новини

Керівник ЛАД може відвідати Сирію наступного тижня


Генеральний секретар Ліги арабських держав Набіль аль-Арабі заявив у неділю, що може відвідати Сирію вже наступного тижня, щоб висловити в Дамаску занепокоєння арабських країн насильством у Сирії і вислухати позицію сирійської влади.

Міністри закордонних справ країн-членів Ліги арабських держав наприкінці минулого місяця вирішили направити її генсекретаря до Сирії, щоб передати певну наперед не оголошену ініціативу, яка мала б вирішити кризу.

Набіль аль-Арабі мав би домагатися від Дамаска політичних і економічних реформ і просити владу Сирії покласти край місяцям кровопролиття в перебігу придушення силовими структурами масових виступів проти авторитарної влади президента Сирії Башара аль-Асада, «доки ще не пізно».

Тим часом у неділю ж сирійські державні засоби інформації повідомили, що внаслідок «нападу озброєного угруповання» в центральній частині Сирії загинули шестеро військових і троє цивільних.

За даними ООН, від початку виступів проти влади Сирії в середині березня внаслідок придушення цих виступів у країні загинули понад 2 тисячі 200 людей.
XS
SM
MD
LG