Доступність посилання

ТОП новини
19 Січень 2019, Київ 01:45

Парламентська більшість не звертатиме увагу на «дурнів» – Колесніченко


Київ – Сьогодні починає роботу нова сесія Верховної Ради. Вранці має відбутися урочисте засідання з нагоди 20-річчя незалежності за участю Президента Віктора Януковича. Опозиція ж вимагає створити спеціальні парламентські слідчі комісій з приводу арешту Юлії Тимошенко і подій 24 серпня та обіцяє влаштувати демарш. Про перспективи парламентської роботи Радіо Свобода запитало у заступника голови фракції Партії регіонів Вадима Колесніченка.

– Опозиція обіцяє влаштувати демарш, коли Президент виголошуватиме у парламенті промову. Чи готова влада до блокування з боку опозиції?

– Ми на дурнів звертати увагу не будемо. Є люди, які працюють заради держави, її майбутнього і заради реформ. Ті, хто знає, що робити, перебувають у Верховній Раді і працюють, а ті, кому немає що сказати, які люблять себе особисто і не мають ніякого стосунку до країни, можуть робити що завгодно, навіть вішатися. Це їхня особиста справа.

– Опозиція вимагає створення спеціальних парламентських слідчих комісій з приводу арешту Юлії Тимошенко та подій 24 серпня. Чи може більшість підтримати таку ініціативу?

– Це можуть пропонувати лише люди, які не знаються на Конституції та законах України. Конституційний Суд неодноразово виголошував, що депутатам заборонено втручатися у розгляд кримінальних справ і у роботу правоохоронних органів. Тож така пропозиція незаконна від початку її проголошення.

– Чи розглядатиметься під час нинішньої сесії закон про мови?

– Що стосується закону про основи державної мовної політики, то я вважаю, що десь на кінець сесії цей законопроект уже буде готовий, отримає всі необхідні рекомендації і ми будемо голосувати.
  • 16x9 Image

    Тетяна Ярмощук

    Працюю на Радіо Свобода з 2005 року. Укладач та ведуча Ранкової Свободи, пишу на енергетичну та економічну тематику. 2006 року закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. А у 2009-му – Інститут політичних наук. 

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG