Доступність посилання

ТОП новини

Мультимільйонер-відлюдник Стерлігов агітує повертатись до села


Російський мультимільйонер Герман Стерлігов

Київ – Російський мультимільйонер Герман Стерлігов приїхав, щоб розповісти українцям, що чекає світ у майбутньому і дати поради, як зробити Україну успішною державою. Герман Стерлігов – незвичайний російський бізнесмен. Він був одним із перших мультимільйонерів у Росії, але у 2004 році Стерлігов кинув свій бізнес і разом з родиною переїхав до села. Тепер він споживає натуральні продукти й агітує за розселення мегаполісів.

«Світ невпинно йде у прірву» таку тезу однією з перших оголосив мультимільйонер на селі Герман Стерлігов. Він запевняє, що якщо не зупинити сучасний прогрес та вчених, яких сам Стерлігов називає чаклунами, то цивілізація загине. Єдина можливість врятуватися – покинути мегаполіси й повернутися до сіл. Одна з основних загроз для людства – відсутність здорової їжі, каже Герман Стерлігов. Світова спільнота все більше розуміє це і попит на здорову їжу зростає, зазначає він.

«Треба починати розселяти мегаполіси. Лише в мегаполісах живуть люди, які можуть працювати в полі і виробляти чисту продукцію, яка так потрібна нашим дітям. На агрохолдінгах із сучасними технологіями виростити чисту продукцію неможливо – виходить отрута», – зауважує Герман Стерлігов.

Тренд здорової їжі стає все сильнішим і невдовзі на цьому можна буде робити серйозні гроші, зазначає Герман Стерлігов. Тому він радить українцям зосередитися саме на виготовленні екологічно чистої їжі. «Чисті» продукти принесуть Україні гроші, впливовість і можуть зробити її геополітичним центром Європи, стверджує мільйонер-відлюдник.

«Усім хочеться екологічно чистих продуктів, але взяти їх нема де. Україна у виграшному становищі, тому що тут було зруйноване радянське сільське господарство і мільйони гектарів землі відпочили від хімічних добрив. Тепер у вас є можливість, на відміну від усіх інших країн, вирощувати екологічно чисті продукти», – говорить Герман Стерлінгов.

Справжнього знання немає в сучасних книгах – треба читати літописи

Для того, щоб зрозуміти, як треба жити, люди мають читати не класику та сучасну літературу, а давні літописи, каже Герман Стерлігов.

«Слід отямитися, читати правильні книжки: літописи, хроніки, а не брехню істориків та ідеологів», – запевняє Герман Стерлігов.

Він намагається поширювати давню літературу. Наприклад, у Росії кожен, хто зможе прочитати 3 рядки старослов’янською, може отримати копію давньої книги від Товариства шанувальників давньої писемності. Герман Стерлігов віз літописи і в Україну, але, як розповідає він, книги не пропустили на митниці.

Життя у місті – це найгірше, що може бути, стверджує Герман Стерлігов.

«Безсумнівно, життя у місті – це погане життя. Я жив у місті все своє свідоме життя і можу порівнювати. Та ось 8 років живу на волі. Від усього серця бажаю вам позбутися роботи, зарплати у місті, для того, щоб ви були змушені переїхати у село і завести своє власне господарство», – каже Герман Стерлігов.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG