Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 18:45

На Рівненщині розорали поселення трипільської культури


Предмети побуту трипільців, знайдені під час розкопок та дослідження трипільської культури.
12 з половиною мільйонів гривень – така попередня сума збитків, завдана державі через незаконне проведення земляних робіт на двох з половиною гектарах археологічної пам’ятки, розташованої в Острозькому районі Рівненщини.

Поселення трипільців, могильник доби середньої бронзи та римського часу постраждали внаслідок дій новітніх власників, котрим місцева влада незаконно дозволила приватизувати охоронювану землю на території Могилянівської сільської ради.

Проти службових осіб Острозького районного відділу земельних ресурсів, які, в порушення вимог земельного та пам’ятко-охоронного законодавства, погодили технічну документацію та виділення паїв, прокуратура Рівненської області порушила кримінальну справу.

Археологічна культура Кукутень, відома також як Трипільська в післярадянських країнах, існувала на значних частинах територій сучасних Румунії, Молдови і України в часи енеоліту (бронзової доби), в VI–III тисячоліттях до нашої доби, задовго до появи там предків нинішнього населення цих земель.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG