Доступність посилання

ТОП новини

Понад 35 хокеїстів бажають грати за російський «Локомотив»


Емблема «Локомотиву» і квіти на жалобній церемонії у Мінську поблизу стадіону, де мав пройти матч з місцевим «Динамо».
За російський хокейний клуб «Локомотив» із міста Ярославля, гравці якого загинули в авіакатастрофі в Ярославській області Росії 7 вересня, висловили бажання виступати понад 35 спортсменів.

Про це заявив президент Континентальної хокейної ліги (КХЛ) Олександр Медведєв в інтерв’ю телеканалу «Росія 24». За його словами, мова йде навіть про те, що принаймні перший сезон заробітну плату цим гравцям виплачуватимуть клуби, які вони залишать.

Раніше Медведєв повідомляв, що всі клуби КХЛ підтримали ідею виділити по кілька гравців, щоб сформувати нову команду в Ярославлі. Він також сказав, що у зв’язку з трагічними подіями у Ярославській області старт четвертого сезону чемпіонату КХЛ з хокею перенесли на 13 вересня.

У команді «Локомотив» серед хокеїстів-громадян інших країн були й троє, які, крім російського, мали також громадянство України.

Континентальна хокейна ліга, створена 2008 року на базі російської хокейної Суперліги, об’єднує нині 20 російських команд і по одній із Білорусі, Казахстану, Латвії і Словаччини. Українські хокейні команди участі в ній не беруть.
XS
SM
MD
LG