Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 06:19

Президент ЄНП зустрінеться в Києві з Януковичем і Тимошенко


13–16 вересня Україну на запрошення представництва Фонду Конрада Аденауера відвідає президент Європейської народної партії Вілфрід Мартенс, повідомляє сайт представництва Фонду Конрада Аденауера.

На прес-конференції в агентстві УНІАН, що відбудеться 15 вересня, президент ЄНП повідомить про цілі та результати свого перебування в Україні.

Як очікують, Мартенс візьме участь у конференції керівників релігійних організацій і конфесій країни. Цим заходом Фонд Конрада Аденауера та Європейська народна партія продовжать діалог між українськими церквами та європейськими християнськими демократами, підкреслюється в повідомленні.

У рамках програми перебування в Україні Мартенс проведе зустрічі з лідерами політичних партій – партнерів ЄНП та іншими представниками опозиції.

Окрім того, зазначається в повідомленні, Мартенс надіслав запит до Печерського районного суду з проханням про відвідування лідера партії «Батьківщина», колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко в слідчому ізоляторі.

Планується, що президент ЄНП зустрінеться для обміну думками з Президентом України Віктором Януковичем, міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком та міністром юстиції України Олександром Лавриновичем. Під час зустрічей ітиметься про розвиток демократії в Україні, законодавство до парламентських виборів 2012 року, ситуацію в галузі правосуддя та про відносини між ЄС і Україною.

У середу Мартенс виступить із промовою перед представниками громадянського суспільства України.

Європейська народна партія є найбільшим і найвпливовішим об’єднанням партій у Європі, що сьогодні налічує 74 партії з 39 країн, які входять до неї як члени чи як спостерігачі. Зокрема, з України статус спостерігача в ЄНП мають три партії: «Батьківщина», «Наша Україна» і Народний рух України.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG