Доступність посилання

ТОП новини

Гілларі Клінтон: нападники в Кабулі будуть покарані


Державний секретар США Гілларі Клінтон заявила, що її країна продовжить співпрацю з афганською владою, щоб забезпечити розслідування того, що трапилося в Кабулі у вівторок, і покарати нападників. За словами Клінтон, в Афганістані опозиція войовничих екстремістів, таліби та їхні союзники займаються постійними погрозами, щоб зашкодити мирові і прогресові афганського народу.

Ми будемо пильними, сказала Клінтон, але ми робитимемо ще більше, щоб дати афганському народові, який серйозно постраждав, шанс на краще майбутнє.

Внаслідок нападів талібів у вівторок в Кабулі загинули шість осіб, 16 постраждали. Опір талібів практично придушений. За повідомленнями, серед загиблих двоє поліцейських, серед поранених – журналіст іранського англомовного телеканалу новин.

Ціллю нападників були штаб міжнародних сил і приміщення посольства США в Кабулі.

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмусен заявив, що мета нападників – зашкодити процесові передачі афганцям контролю над безпекою країни.

Президент Афганістану Хамід Карзай засудив напад і заявив, що це лише посилить бажання афганців самим нести відповідальність за ситуацію в країні.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG