Президенту,звісно, важко! На ньому така відповідальність! Усе тепер, дякуючи Конституційному судові, у його руках і на його плечах!
Але ж невже настільки, щоб не вистачало часу ПОЧУТИ, як обіцяв кожному, голос народу?! І не знайти час відреагувати на цей голос правильним чином?!
Ну прокричали уболівальники нечемну фразу! Так вони ще й не таке кричать! Ну наштампували футболок та чашок з тими словами. І що?!!!
Прекрасний привід показати ХТО ти є! Хто ВИ є, пане Президент!
Ось прийшли би Ви учора на Майдан, зупинили би «Беркут» порухом своєї – тепер після «переконституційної реформи» – всесильної брови! Запитали: «А що це хлопці ви тут продаєте?» Подякували б за почуття гумору та підприємливість. Сказали б, що підприємливі люди зараз Україні ой як потрібні. Наголосили, що перша частина речівки вам дуже імпонує, а от друга не про вас, бо ви жінок любите!
А потім на очах у тисячі свідків придбали б пару коробок з футболочками та й повезли їх до Ялти. А там би роздарували б їх усім учасникам Ялтинської конференції, мовляв, ось як до мене народ ставиться! і сфотографувалися в них на пару з паном Фюле.
І все…проблема вирішена. Причому у найкращий для вас спосіб. Якщо ж ще Юлія Тимошенко з Луценком вийдуть з-за грат у цих футболках – вважайте Угода про Асоціацію з ЄС у вашій кишені.
Але ж невже настільки, щоб не вистачало часу ПОЧУТИ, як обіцяв кожному, голос народу?! І не знайти час відреагувати на цей голос правильним чином?!
Ну прокричали уболівальники нечемну фразу! Так вони ще й не таке кричать! Ну наштампували футболок та чашок з тими словами. І що?!!!
Прекрасний привід показати ХТО ти є! Хто ВИ є, пане Президент!
Ось прийшли би Ви учора на Майдан, зупинили би «Беркут» порухом своєї – тепер після «переконституційної реформи» – всесильної брови! Запитали: «А що це хлопці ви тут продаєте?» Подякували б за почуття гумору та підприємливість. Сказали б, що підприємливі люди зараз Україні ой як потрібні. Наголосили, що перша частина речівки вам дуже імпонує, а от друга не про вас, бо ви жінок любите!
А потім на очах у тисячі свідків придбали б пару коробок з футболочками та й повезли їх до Ялти. А там би роздарували б їх усім учасникам Ялтинської конференції, мовляв, ось як до мене народ ставиться! і сфотографувалися в них на пару з паном Фюле.
І все…проблема вирішена. Причому у найкращий для вас спосіб. Якщо ж ще Юлія Тимошенко з Луценком вийдуть з-за грат у цих футболках – вважайте Угода про Асоціацію з ЄС у вашій кишені.