Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 13:54

Процес над Тимошенко не відповідає демократичним стандартам – генсекретар Ради Європи


Судовий процес над колишнім прем’єром Юлією Тимошенко не відповідає демократичним стандартам, яких Україна має дотримуватись як член Ради Європи та країна, що нині головує у цій інституції. Про це повідомив генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Яґланн у Києві на презентації нового Плану дій Ради Європи для України.

Як повідомив Яґланн, перебіг судового процесу над Юлією Тимошенко змусив керівництво Ради Європи обговорити цю справу з українським керівництвом.

«Я занепокоєний, як і багато моїх колег, перебігом справи Тимошенко, і це занепокоєння я висловив при спілкуванні з українськими урядовцями. Я сказав: ми очікуємо, що цей процес буде відкритим, чесним і прозорим. Адже ми маємо працювати у відповідності до наших стандартів верховенства права», – наголосив генеральний секретар Ради Європи.

Яґланн також повідомив, що одним із основних напрямів здійснення презентованого Плану дій є реформування судової гілки влади та утвердження у суспільно-політичному житті України європейських норм та стандартів у сфері правозахисту.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG