Доступність посилання

ТОП новини
19 Лютий 2019, Київ 00:09

Депутати пропонують декриміналізувати статтю, за якою судять Тимошенко


Лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко та перший заступник голови партії Володимир Мойсик зареєстрували у Верховній Раді законопроект, який пропонує зняти кримінальну відповідальність за певні дії окремих службових осіб, повідомив у суботу сайт партії.

Цей проект мав би привести в відповідність до законодавства і практики Євросоюзу норми українського законодавства про таку відповідальність, а також узгодити положення 364-ї статті Кримінального кодексу з положеннями інших законів України про відповідальність осіб на політичних посадах.

«У всьому цивілізованому світі за політичні рішення політики несуть політичну відповідальність. Політики за неправильні рішення втрачають посаду та підтримку своїх виборців. І це головний стимул для можновладців ухвалювати рішення в інтересах громадян своєї країни», – наводяться в повідомленні слова В’ячеслава Кириленка.

На його думку, ухвалення цього законопроекту «унеможливить політичні репресії, які зараз цинічно закамуфльовані під «судочинство» та «правосуддя».

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG