Доступність посилання

ТОП новини

СБУ займеться студентами і футбольними фанами


Служба безпеки України проведе профілактичну роботу з попередження терактів серед футбольних вболівальників та студентів. Про це заявив перший заступник голови СБУ Володимир Хімей, повідомляють в інформаційному центрі «Україна-2012».

«Фахівці СБУ до Євро-2012 проведуть роз’яснювальні лекції із цільовими аудиторіями… Тут і боротьба із незаконним обігом зброї, вибухівки, і профілактична робота серед населення, виявлення прихильників міжнародних терористичних організацій», – сказав заступник голови СБУ.

Сьогодні у Києві під час мітингу студентів відбулась сутичка між студентами та правоохоронцями. Міліція заявила, що спровокували бійку футбольні вболівальники із руху «ультрас».

Протестувальники називають надмірною реакцію правоохоронців на мирний мітинг. Народний депутат від НУНС Андрій Парубій, який брав участь у протесті, заявив Радіо Свобода: «То є абсурд, коли такими величезними силами ОМОН оточують, годинами тривають без будь-якої видимої причини, без будь-якого плану дій. Ми переконали працівників міліції, що ці молоді хлопці жодної небезпеки не становлять, хоча нас лякали, що вони почнуть бити машини по дорозі, почнуть вітрини бити по дорозі. Це їхні гіпотетичні застереження».

«Дії міліції сьогодні – це ще один ляпас українському суспільству і ще одна ознака того, що Україну поступово перетворюють на поліцейську державу», – вважає Андрій Парубій.

Студенти громадської організації «Пряма дія» вже другий день протестують проти політики міністра освіти та науки, молоді і спорту Дмитра Табачника. Учасників сьогоднішніх сутичок не затримували.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG