Доступність посилання

ТОП новини
18 Березень 2019, Київ 21:22

Вибори мають бути виключно мажоритарними – депутат Баранов


Вибори до парламенту потрібно проводити лише на мажоритарній основі. Таку думку в ефірі Радіо Свобода висловив Валерій Баранов, народний депутат від Блоку Литвина, голова парламентського комітету з питань бюджету.

«До речі на наступних виборах я буду в себе, по бердянському своєму округу брати участь в мажоритарних виборах. Я чомусь так думаю, мені так хочеться. У нас вибори мають бути виключно мажоритарні, ніяких партійних виборів в Україні в найближчі роки бути не може. Ми повинні вибирати конкретних людей, який ми знаємо за результатами їх діяльності. Тому що ми в партійних списках отримали невідомо кого: водіїв, друзів, секретарш і кого-завгодно», – заявив Валерій Баранов.

Він також критично висловився щодо державної системи управління.

«Ми з вами вийшли із комуністичної системи управління, перейшли в ринкову економіку, але ми нічого не змінили в своїх механізмах державного облаштування. У нас із цими механізмами майбутнього не існує», – зауважив Баранов.

«Для того, щоб різке стало покращення, а не як у нас по 10-15% всім буде додано, потрібно багато чого змінити. Україна повинна пройти адміністративно-територіальну реформу. Це пройшли усі пострадянські країни», – наголосив народний депутат від Блоку Литвина.

Детальніше читайте у неділю, 25 вересня, на сайті www.radiosvoboda.org

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG