Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 11:22

Палестинці хочуть мати державу, щоб продовжити конфлікт із Ізраїлем – Нетаньягу


Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що палестинці намагаються отримати свою державу не для досягнення миру, а щоб продовжити конфлікт із Ізраїлем.

«Гадаю, що палестинці намагаються уникнути переговорів. Вони намагаються отримати державність, щоб продовжити конфлікт із Ізраїлем, а не для того, щоб припинити його. Вони намагаються обійти переговори, звертаючись безпосередньо до ООН, де вони розраховують отримати автоматично більшість голосів Генеральної асамблеї і в такий спосіб отримати державу. Це шкода, бо єдиний спосіб забезпечити мир – це шлях переговорів між сторонами», – заявив він в інтерв’ю американському телеканалові NBC.

У п’ятницю голова Палестинської національної адміністрації Махмуд Аббас звернувся до Організації Об’єднаних Націй із проханням прийняти Палестину до складу ООН на правах незалежної держави.

Близькосхідний квартет, до якого входять представники США, Євросоюзу, Росії та ООН, закликав ізраїльтян та палестинців до швидкого повернення за стіл переговорів для укладення мирної угоди.

Проте, виступаючи на Західному березі Йордану у Рамаллі у неділю, Аббас заявив, що переговори з ізраїльтянами не будуть відновлені доти, доки не зупинять будівництво в єврейських поселеннях на території Західного берега.

Ізраїльська влада заявляє, що передумова припинення будівництва в поселеннях є неприйнятною.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG