Доступність посилання

ТОП новини

За президентства Путіна Кремль стане жорсткішим до України (огляд преси)


Київ – Після того, як російський прем’єр Володимир Путін запропонував президентові Дмитрові Медведєву очолити список «Єдиної Росії», Медведєв запропонував Путіну йти кандидатом у президенти на виборах наступного року. Про те, що означатиме ротація в російському тандемі для України, розмірковують експерти газети «День». Більшість із них переконана, що в разі обрання Путіна президентом, політика Кремля щодо Києва стане значно жорсткішою. Бо Путін, на думку експертів, завжди застосовує силові методи і прагне безкомпромісного досягнення інтересів Росії. Медведєв же пом’якшував цю жорсткість, даючи певні обіцянки Україні. Але після обрання Путіна президентом гра в дуалізм з боку Медведєва закінчиться. Відтак Київ матиме достатньо жорстку фронду з боку Москви, яка намагатиметься застосовувати тиск для інкорпорації України у всілякі свої політичні сценарії.

Кореспондент газети «Голос України» не підтримує оптимізму прем’єра щодо держбюджету України. У журналіста бюджетна споруда залишає враження недобудови. Він вважає, що частка бідного населення зросте, життя чиновників покращає, а лави пільговиків порідішають. Стаття називається «Старт бюджетного процесу і бар’єри відмиванню «брудних» грошей».

Плани влади зробити Крим світовим курортом не справдилися, констатує «Ділова столиця». Завищені ціни на відпочинок, приправлені ненав’язливим сервісом, змусили туристів шукати гостинніші курорти. Минулого літа замість очікуваного збільшення відпочивальників їх кількість знизилася на 500–700 тисяч осіб. Кому ж дістануться гроші туристів, котрі спливають з кишень кримчан? Відповідь дає статистика. Цього року суттєво збільшились продажі путівок до Іспанії, Туреччини та Греції. Докладніше про це йдеться в матеріалі «Гроші крізь пальці».

Газета «Сегодня» розповідає про тонкощі енергозбереження і радить, як уникнути переплати за використане світло. Видання пише, що коли вас насторожили завеликі ціни за електрику, не виключено, що причина не лише в технічних неполадках. Відтак варто шукати злодія, уважніше придивитися до електропроводки і прослідкувати за роботою лічильника вночі. Про все це читайте у статті « Управа на електровампірів».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG