Доступність посилання

ТОП новини

Крутіші за наркокартелі


Нью-Йоркський Інститут репутації визначив Канаду країною з найкращою репутацією у світі.

Україна у рейтингу одразу за Болівією – на сороковій сходинці з 50-ти можливих. Останні у рейтингу – Іран, Ірак та Пакистан.

Науковці оцінювали країни за ефективністю уряду, розвиненістю економіки та привабливістю середовища. А серед 16-ти інших показників, найбільше на репутацію країни впливали «безпека» та «привітні люди».

Як виявилось, наші «реалії та реалісти» програли бій за репутацію гідним суперникам. Болівія входить до числа країн, ситуацію у якій фактично контролюють наркокартелі. Народ бідує у злиднях, половина населення живе за межею бідності, зате є клани, які заробляють мільярди на незаконному бізнесі.

Про це йдеться й у нещодавньому спеціальному меморандумі президента США Барака Обами. «Я ідентифікую ці країні (Болівія, Венесуела), як країни з найбільшим наркотрафіком та наймасштабнішим виробництвом заборонених наркотичних речовин», – сказав Обама.

А ми ж одразу за Болівією. Тобто, уряд, економіка, привабливість середовища, безпека та привітність людей у нас гірші.

Чому ж так дивуємося, що інвестицій немає?!

Репутація ж означає гроші. Яка репутація – такі інвестиції. Чим краща репутація країни – тим більше людей до неї хочуть їхати, вкладати в економіку гроші, купувати її товари та продукти харчування, вчитись чи працювати.
  • Зображення 16x9

    Ірина Штогрін

    Редактор інформаційних програм Радіо Свобода з жовтня 2007 року. Редактор спецпроектів «Із архівів КДБ», «Сандармох», «Донецький аеропорт», «Українська Гельсінська група», «Голодомор», «Ті, хто знає» та інших. Ведуча та редактор телевізійного проекту «Ми разом». Автор ідеї та укладач документальної книги «АД 242». Автор ідеї, режисер та продюсер документального фільму «СІЧ». Працювала коментатором редакції культура Всесвітньої служби Радіо Україна Національної телерадіокомпанії, головним редактором служби новин радіостанції «Наше радіо», редактором проекту Міжнародної організації з міграції щодо протидії торгівлі людьми. Закінчила філософський факультет Ростовського університету. Пройшла бімедіальний курс з теле- та радіожурналістики Інтерньюз-Україна та кілька навчальних курсів «IREX ПроМедіа». 

XS
SM
MD
LG