Доступність посилання

ТОП новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» відновить виконання інвестзобов’язань


Найбільше підприємство гірничо-металургійного комплексу України «АрселорМіттал Кривий Ріг» і Фонд державного майна підписали угоду про внесення змін до договору купівлі-продажу пакету акцій «Криворізького гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь». Про це інформує прес-служба комбінату.

За домовленістю, з 1 січня 2012 року комбінат виходить з обставин форс-мажору і відновлює виконання зобов’язань у повному обсязі, згідно з умовами підписаної угоди.

У прес-службі повідомили, що попри те, що «економічні показники «АрселорМіттал Кривий Ріг» та світової металургійної галузі ще дозволяють відстрочення деяких інвестзобов’язань», комбінат добровільно виходить із обставин форс-мажору.

За висновками перевірки діяльності підприємства «АрселорМіттал Кривий Ріг» за 2010 рік, проведеної Фондом держмайна України навесні цього року, з 58 інвестиційних зобов’язань, передбачених договором купівлі-продажу, 26 зобов’язань виконано в повному обсязі, 27 зобов’язань – переважно в соціальній сфері – виконуються, ще щодо 5 зобов’язань термін виконання поки не настав.
XS
SM
MD
LG