Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 00:06

А де ж українська Волл Стріт?


У Нью-Йорку американці мирно «окуповують Волл Стріт» і протестують проти корпоративної зажерливості, проти зростаючого безробіття (вже до 14 мільйонів), проти надбагатства менше одного відсотка осіб, котрі багатші за 99 відсотків громадян США. Перед в цих протестах веде молодь Америки.

А що Україна, українці? Де ж українська Волл Стріт, зажерливий центр, котрий варто просто мирно окупувати? Адже статки менше як одного відсотка українців фактично потроїлися за останній рік. А більше половини українців не мають взагалі жодних заощаджень. Справжні дані безробіття і просто втечі громадян України від нещастя приховуються владою.

Чи не варто дійсно почати мирну окупацію української Волл Стріт не лише на Банковій і Грушевського, а й в Донецьку в Ботанічному саду, в Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Львові, Ужгороді. Адже повсюдно правлять в державі ті, хто сьогодні на службі лише безмежному, зажерливому збагаченню п’яти-десяти родин, котрі й переважно справжніми громадянами України себе не вважають.

Чи не актуально сьогодні й для України гасла: «Досить зажерливого правління влади олігархів», «Окупуймо разом!»?
  • 16x9 Image

    Василь Зілгалов

    Із Радіо Свобода співпрацюю з 1989 року. Переїхав з Мюнхена до Праги у березні 1995 року. Народився в сталінській Україні. Троє з родини загинули від голоду у 1932-33 роках. Мати ледве уціліла в 1933-му. Батько пройшов Колиму але система все ж знищила його. Окрім батька, тоталітаризм згубив чотирьох моїх дядьків. Закінчив історичний факультет. Викладав методологію історії. Підготував дві дисертації. Чимало написав. Журналістом став з 1969 року, після вторгнення радянських військ до Праги. Опублікував роботи з історії політичної публіцистики, книги з історії українських міст, дослідження про Василя Пачовського, з історії української еміграції.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG