Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 18:07

Найкомфортніше в Україні жити в Калуші та Ялті – дослідження


Список 22 найкращих за якістю життя великих міст України очолили Калуш, що в Івано-Франківській області, і Ялта. Такими є результати дослідження аналітичного центру Universitas.

За висновками центру, обидва ці міста мають відкрите й добре підзвітне їхнім жителям управління, високий рівень міграції в міста, розвинену соціальну інфраструктуру, низьку дитячу смертність, значні інвестиції в основний капітал.

Третє місце в рейтингу посів Івано-Франківськ.

Загалом найбільша кількість міст із високою якістю життя в Україні розташована на півдні країни, трохи менше – на заході та півночі.

Список 22 найкращих за якістю життя маленьких міст України за всіма показниками очолило місто Буча, що на Київщині. Друге місце посів Острог, що на Рівненщині, і третє – Трускавець на Львівщині.

Щодо антирейтингу, то, згідно з дослідженням, найбільше міст із поганими умовами для життя розташовані на сході України. Зокрема, найгіршими за якістю життя містами стали Слов’янськ, Харцизьк і Костянтинівка (всі міста – Донецька область), Алчевськ, що на Луганщині, та Запоріжжя.

Дослідження включає статистичні дані Держкомстату, Асоціації міст України, відкритих джерел, Google AdWords, експертне опитування, а також опитування читачів сайту «Регіональні новини». Воно мало на меті дослідити рівень комфортності, або якості, життя в 178 великих (понад 50 тисяч мешканців) і маленьких (менше ніж 50 тисяч мешканців) містах України.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG