Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 15:44

Свідок у справі Луценка заявив про законність дій колишнього міністра


Колишній начальник департаменту розвідувально-пошукової діяльності МВС України Сергій Левченко заявив суду, що водія колишнього міністра Юрія Луценка Леоніда Приступлюка оформили в міністерство на законних підставах і без вказівки міністра. Про це він заявив під час допиту у Печерському районному суді Києва.

«Ні, не було такої вказівки. Ми з міністром спілкувалися тільки щодо питань кримінальних справ, і то тих, які стояли у міністра на контролі», – сказав Левченко.

Він також підтвердив законність надання Приступлюку квартири, зауваживши, що рішення про це, наскільки він пам’ятає, як і в інших випадках ухвалювали колегіально житловою комісією МВС в присутності всіх начальників департаментів міністерства.

Водночас Сергій Левченко зауважив, що «не вникав» у підстави працевлаштування Леоніда Приступлюка і думав, що той і раніше працював в органах внутрішніх справ.

Левченко також розповів, що на досудовому слідстві не говорив, що Леоніда Приступлюка працевлаштували незаконно. «Я не міг дати такі покази тому, що я особисто наказ про його працевлаштування не читав», – зазначив свідок.

За даними Генпрокуратури, Юрію Луценку інкримінується заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, перевищення влади або службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків, і зловживання владою, скоєне працівником правоохоронного органу.

За одним із епізодів справи Луценка обвинувачують у незаконному працевлаштуванні в МВС свого водія Леоніда Приступлюка.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG