Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 04:22

В Українi погiршилися споживчі настрої – дослiдження


Споживчi настрої українцiв на початку осенi 2011 року суттєво погiршилися. Про це свiдчать данi щомiсячного дослiдження компанiї GfK Ukraine: значення iндексу споживчих настроїв впало за вересень на 6,7 пункта – до 74,7 пункта.

«Падiння споживчих настроїв вiдбулося, насамперед, за рахунок погiршення економiчних очiкувань на тлi кращих очiкувань щодо безробiття, але бiльш песимiстичних iнфляцiйних очiкувань», – наголошується в прес-релiзi GfK Ukraine.

Найбiльше падiння зафiксовано за очiкуваннями розвитку країни в найближчi п’ять рокiв i схильностi до великих покупок. У Києвi та на сходi країни очiкування щодо найближчих п’яти рокiв гiршi, нiж щодо найближчого року.

На думку дослідників, основним чинником погіршення є наростання страху другої хвилi свiтової кризи i девальвацiйних очiкувань.

Експерти додають, що найбiльше погiршення очiкувань вiдбулося серед найактивнiших громадян середнього вiку (31-45 рокiв) з доходом вище середнього, що проживають у мiстах з населенням понад 500 тисяч людей.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG