Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 08:14

Депутати Бундестагу: через Тимошенко Україна може втратити Євро-2012


В Європі впевнені в показовому й політичному характері кримінального переслідування колишнього Прем`єр-міністра, лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Про це депутат німецького парламенту, спікер із питань України Віола фон Крамон Таубадель заявила на прес-конференції в Харкові.

Депутат Бундестагу вважає, що через переслідування представників опозиції Україну можуть позбавити права на проведення Євро-2012, також ЄС може відмовитися підписувати з Україною угоду про асоціацію.
«Думаю, що наслідки будуть ще до того, як ми повернемося додому. Ми теж розповімо про наші враження. Україна хоче підписати договір про асоційоване членство в ЄС і вільну торгівлю, але укладення цього договору пов`язане з деякими політичними передумовами. Це стосується і прав людини, і основ правової держави. Україна хоче рухатися в напрямку Європи, ми це чудово розуміємо. І за інших обставин, можливо, активно її в цьому підтримували б. Країни Євросоюзу не завжди дотримуються однієї думки, але в цьому випадку Європа одностайна: процес над Тимошенко – показовий і політичний без конкретного складу злочину», – цитує слова Віоли фон Крамон Таубадель харківське інформагентство Status Quo.

Представники німецької делегації також зазначили, що умови, в яких були підписані газові угоди з Росією в 2009 році, були вкрай складними для України.

«Це було політичне рішення, яке не можна переслідувати юридичними методами. Крім того, потрібно пригадати, в якій політичній ситуації був підписаний цей договір. Тоді були дуже складні умови для ведення переговорів. Це була зима 2009 року, у Болгарії та багатьох інших європейських країнах люди просто замерзали. Й, звичайно, збільшувався тиск із боку Європейського Союзу на Україну, тому що українська газотранспортна мережа не функціонувала, як належить, і ЄС наполягав на складанні нового газового договору», – зазначила голова парламентської групи, голова німецької делегації Бербель Кофлер.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG