Доступність посилання

ТОП новини

Медведєв виключає вступ України до Митного союзу в «особливому форматі»


Президент Росії Дмитро Медведєв заявив сьогодні, що не може бути вступу України до Митного союзу, як і до ЄС чи інших союзів, «у якомусь особливому форматі».

У разі вступу Україна муситиме підписати всі документи і взяти на себе всі зобов’язання, інакше ж це неможливо, сказав він на спільній із Президентом України Віктором Януковичем прес-конференції в Донецьку.

При цьому, за словами Медведєва, Росія не ставить перед Україною вимоги визначитися з цим до якоїсь конкретної дати.

Янукович, зі свого боку, заявив, що форма співпраці України з Митним союзом залежатиме «від багатьох складових». «Ми шукаємо форми співробітництва з Митним союзом. Ми ставимося до цього питання дуже відповідально», – наголосив український керівник. «Ми будемо робити все, що відповідатиме нашим національним інтересам», – додав він.

Президент зазначив, що українська сторона має проаналізувати відносини учасників Митного союзу, а також побачити результати його роботи.

Раніше Янукович та інші чільні українські урядовці заявляли, що Україна не має наміру вступати в Митний союз під керівництвом Росії, до чого Москва запрошує Київ, але хотіла б співпраці з ним в особливому форматі «3 + 1», маючи на увазі трьох нинішніх членів об’єднання – Росію, Казахстан і Білорусь – та Україну. Росія виступала проти такої можливості.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG