Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 01:24

Україну заманили в пастку – Огризко


Заступник голови політради партії «Наша Україна», екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко вважає, що переможні реляції влади щодо позитивних наслідків підписання договору про зону вільної торгівлі з СНД є черговим намаганням замулити очі громадськості та видати бажане за дійсне.

Про це повідомили у прес-службі «Нашої України».

«Власне, будь-який договір про зону вільної торгівлі є явищем позитивним. Якщо договір є справді таким. Як приклад можна навести договір про ЗВТ із ЄС, який сьогодні у принциповому плані погоджено. Бо він є прозорим, зрозумілим і таким, який буде виконуватися», – зазначив політик.

«Натомість, договір про зону вільної торгівлі у рамках СНД не передбачає ліквідації такого явища, як вилучення. Його практичне розв’язання знов відкладено до кращих часів», – наголошує Огизко. А це означає, що найболючіші питання економічних відносин з Росією, якими останнім часом були газ, бензин та цукор, Російська Федерація продовжуватиме трактуватиме на власний розсуд, і робитиме це дуже довго, зазначив він.

«На мою думку, договір спіткає доля його попередника: він просто не буде виконуватися. Бо в ньому знову немає рівноправності, а отже, чесного підходу до партнера. Там значно більше політики, ніж економіки», – сказав Огризко.

«Саме тому підписаний договір про ЗВТ з СНГ є нічим іншим, як пасткою, в яку не поклали навіть шматок сиру», – підкреслив Огризко.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG