Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 07:50

Газеті «День» 15 років


Газета «День»

Київ – Газета «День» святкує своє 15-річчя. З нагоди свята редакція провела щорічну фотовиставку і міжнародний конкурс, у якому взяли участь близько 150 фотографів із усієї України та з-за кордону.

«Дню» 15 років, і редакція вирішила влаштувати з цієї нагоди справжнє свято з численними гостями, музикою та святковим столом.

До дня народження «День» провів свій щорічний конкурс фотографів, у якому взяли участь близько 150 учасників із усієї України. Серед них були і професійні фотографи, і аматори.

«Якось я перечитувала книгу відгуків нашої фотовиставки і побачила допис: «Дивно, як може така нудна газета робити такі чудові фотовиставки». Тож світлину побачать навіть ті, хто не прочитає статтю. На фотовиставці представлені різні роботи: і світлі, позитивні, і про наші суворі будні. На жаль, тривожних робіт чимало, але це наше життя», – розповіла головний редактор газети «День» Лариса Івшина.

На фотовиставці представлено 350 робіт

Фотовиставка зайняла два поверхи в Українському домі, і цього ледве вистачило, щоб продемонструвати усі роботи – цього разу їх було близько 350. Прийти на захід міг кожен охочий, серед гостей були і партнери заходу, друзі учасників, журналісти, і просто любителі фотомистецтва.

Конкурс отримав широку підтримку. Фотовиставку підтримали медіа-компанії, бізнес та навчальні заклади. І кожен спонсор вибрав свого переможця.

Так, роботи київського фотографа Олексія Фурмана відзначили 5 різних журі. Найбільший його приз на цьому конкурсі – телевізор від телеканалу «TBi».

«Я втретє беру участь у цьому конкурсі і вперше переміг. Для мене це, безсумнівно, новий рівень, адже фотоконкурс «Дня», мабуть, єдиний серйозний конкурс репортажної фотографії в Україні. Щоб зробити якісне фото, треба вміти чимало, однак дуже важливо – спіймати момент. Це і намагаюсь робити», – зауважив Олексій Фурман.

У номінації «Світ очима дитини» відзначили молодих фотографів, наймолодшому – 13 років. Юним переможцям дитячий фонд ЮНІСЕФ організував майстер-клас із італійським фотографом Джакомо Піротті.

«Я тиждень навчав цих дітей фотозйомці, раніше проводив такі майстер-класи більш ніж у 25 країнах світу, і можу сказати, що ваші діти майстерні, і кожна робота – невеличкий витвір мистецтва. Фотографія – то чудова можливість для дітей показати своє сприйняття світу», – зазначає Джакомо Піротті.

«День» виготовив марки зі своїми відомими співробітниками

До свого дня народження газета «День» виготовила спеціальні марки з визначними журналістами видання – істориком та дослідником голодомору Джеймсом Мейсом, публіцисткою Кларою Ґудзик та карикатуристом Анатолієм Казанським. Таке вшанування пам’яті має продемонструвати, що в української журналістики є своя історія та свої герої, кажуть у «Дні».

Це вже 13-а фотовиставка газети «День». У своїй промові головний редактор газети Лариса Івшина обмовилась, що проводить такий захід 30-й раз. «Мабуть, то знак, і доведеться й надалі це тягти», – розсміялась вона.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG