Доступність посилання

ТОП новини

Україна готова до компромісів із Росією щодо цін на газ – Азаров


Україна готова на «певні компроміси» в переговорах із Росією щодо ціни на газ і піде на них, бо не має іншого виходу, заявив у п’ятницю Прем’єр-міністр Микола Азаров. За його словами, переглянути ці ціни є зараз найголовнішим завданням.

При цьому, виступаючи в ефірі телеканалу «Інтер», він запевнив, що сторони «намагаються знайти баланс інтересів», а досягнена домовленість «відповідатиме довгостроковим інтересам» України.

За його словами, на результати цих переговорів і оголошення про компроміс «залишилося чекати зовсім небагато». При цьому, сказав він, пролунають «різні голоси: хтось нас буде звинувачувати, хтось аплодувати».

Азаров також заявив, що в разі укладення нових газових угод із Росією Україна готова гарантувати надійність і стабільність постачання російського газу до Європи через свою територію.

Крім того, сказав Азаров, із переговорів із Європейським Союзом він робить висновок, що ЄС «у перспективі» готовий приєднатися до консорціуму з Росією для управління газотранспортною мережею України.
XS
SM
MD
LG