Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 20:01

Туреччина продовжує наступ на курдських повстанців


Понад 30 курдських повстанців були знищені в суботу в перебігу операції армії Туреччини, яка триває останніми днями в провінції Хаккарі на південному сході країни, а також на півночі сусіднього Іраку, повідомили турецькі засоби інформації.

Загалом у перебігу операції, за повідомленнями, ліквідовані вже понад 50 повстанців збройного сепаратистського угруповання «Робітнича партія Курдистану», яке діє на південному сході Туреччини й має бази в горах на півночі Іраку.

Операція почалася після нападу повстанців у середу вранці, в якому загинули 24 турецькі військові і працівники поліції. Це була одна з найгірших втрат силовиків Туреччини в одному нападі за час протистояння з курдськими сепаратистами.

Угруповання «Робітнича партія Курдистану», заборонене в Туреччині і визнане за терористичне низкою країн і міжнародних організацій, із 1984 року веде криваву кампанію за самостійність чи принаймні широку автономію для турецьких курдів на південному сході Туреччини на марксистсько-ленінських засадах. За цей час унаслідок його боротьби загинули, як вважають, понад 40 тисяч людей.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG