Доступність посилання

ТОП новини

Янукович просуватиме українські бізнес-проекти у Бразилії


Київ – Віктор Янукович з Куби полетів до Бразилії. Там він має намір зустрітися з місцевою владою, узгодити питання щодо спільних проектів та зустрітися з українською діаспорою. Цей візит зможе прискорити реалізацію спільних українсько-бразильських проектів, зазначають експерти.

Віктор Янукович продовжує свою подорож Латинською Америкою. З Республіки Куба Президент вирушив з офіційним візитом до Бразилії, де він перебуватиме до 26 жовтня.

У Бразилії Віктор Янукович зустрічається із Президентом Бразилії, головою сенату Національного конгресу та керівниками місцевих органів влади, повідомляє прес-служба Президента України.

Особливу увагу звернуть на космічний проект

Особливу увагу протягом зустрічі збираються приділити спільному українсько-бразильському космічному проекту. Сам проект – це побудова на бразильському космодромі майданчика, з якого будуть запускати українські ракетоносії. Проект триває вже протягом 6 років і нарешті справа йде до фіналу, зазначає військовий експерт Сергій Згурець.

«Через фінансову кризу та не чітку фінансову прорахованість проекту українська сторона наголошувала на необхідності додаткових коштів на реалізацію цього проекту. З року в рік старт ракетоносіїв з цього космодрому переносився і зараз говориться, що такий старт нарешті відбудеться у 2012 році», – каже Сергій Згурець.

Як вважає експерт, візит Президента України має узгодити усі фінансові питання та сприяти швидшій реалізації проекту.

Янукович зустрінеться з українською громадою в Бразилії

Також Віктор Янукович збирається зустрітися з українською громадою Бразилії. Нині у цій країні мешкає близько півмільйона українців, переважно – у штаті Парана, у селах. Бразильська діаспора входить до п’ятірки найбільших діаспор українців у світі, зазначає член оргкомітету Всесвітнього форуму українців Михайло Ратушний.

«Діаспора доволі впливова і в бізнесових колах, і в культурному житті. Вона менш політизована, більше бізнесового та культурного спрямування. Є доволі активні люди в культурному, релігійному житті та бізнесі. Деякі представники мають навіть стосунок до створення космодрому», – зазначає Михайло Ратушний.

Як приймуть українці в Бразилії Януковича – невідомо, однак навряд чи будуть протести, як раніше у Вашингтоні, зазначив Михайло Ратушний.

Під час візиту Віктор Янукович відвідає бізнес-форум та підпише угоди у сфері сільського господарства та охорони здоров’я.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG