Доступність посилання

ТОП новини

Крах євро означав би крах Європи – Меркель


Канцлер Німеччини Меркель під час виступу у Бундестазі 26 жовтня 2011 року
Канцлер Німеччини Меркель під час виступу у Бундестазі 26 жовтня 2011 року
Канцлер Німеччини Анґела Меркель вважає необхідними термінові заходи для виведення Греції з боргової кризи і стабілізації зони євро. За словами Меркель, «крах євро означав би крах Європи».

Канцлер Німеччини заявила, що її країна не зможе процвітати, якщо Європа буде перебувати в кризі, і закликала підтримати Грецію.

Анґела Меркель зробила цю заяву, виступаючи в німецькому парламенті, Бундестазі, за кілька годин до початку в Брюсселі важливого європейського саміту, на якому лідери ЄС повинні виробити остаточні заходи з порятунку єдиної європейської валюти.

Серед основних тем обговорення – умови надання фінансової допомоги Греції, рекапіталізація європейських банків і подальша економічна інтеграція країн єврозони. Експерти припускають, що одним із питань буде, чи звертатися за фінансовою допомогою до таких світових економік, як Китай і Бразилія, за допомогою про створення нового інвестиційного фонду.

Між країнами ЄС зберігаються розбіжності з питання про списання частини грецького боргу і про обсяг Європейського фонду фінансової стабільності.
XS
SM
MD
LG