Доступність посилання

ТОП новини
23 Січень 2019, Київ 21:42

Бережіться вітамінів і хто дійсно відкрив Америку – чи не українці?


Вітаміни вже не відіграють роль синоніму здоров’я. Ба більше, кілька останніх досліджень свідчать про серйозні ризики від постійного вживання вітамінних додатків. Про це, зокрема, повідомляє Журнал Американської медичної асоціації.

Група американських учених провела дослідження щодо дії вітаміну Е і вживання селену. В цьому експерименті брали участь 35 тисяч чоловіків. Науковці дійшли висновку, що регулярне вживання цих вітамінів збільшує ризик ракового захворювання простати щонайменше на 17 відсотків.

Висновки іншого дослідження, проведеного в штаті Айова, свідчать про те, що жінки, які постійно вживають мультивітаміни, мають збільшені показники смертності в порівнянні з тими жінками, які ухиляються від вітамінних додатків.

На думку спеціалістів, практично кожна людина потребує вітаміни, якщо її організм не продукує необхідної кількості їстівних інгредієнтів для підтримання життя. Однак серія досліджень останніх років доводить, що вживання великих доз вітамінів не сприяє запобіганню хронічних хвороб і в принципі не продовжує життя.

Знову ми стикаємось зі старим принципом – будь-які неприродні спроби вплинути на природу життя як такого у разі масованого втручання ззовні врешті-решт перетворюються на загрозу самому життю. Отож, обережно – вітаміни!

Хто вбив американського мастодонта?

Учені продовжують доводити, що американський континент був відкритий і заселений багато тисячоліть тому. Про це повідомляє британський журнал «Нью Саєнтіст».

Внаслідок досліджень результатів розкопок у штаті Вашингтон учені знайшли свідчення про полювання людьми на мастодонтів в Америці не більше не менше як 13 тисяч 800 років тому.

Археологи вважають, що перші поселенці прибули на континент до Аляски із Азії через ті місця, які нині називають Беринговою протокою. В місці протоки Беринга існували відрізки суші, які з’єднували обидва континенти.

Знайдені останки мастодонта свідчать про те, що тодішні мисливці вже користувалися спеціальною зброєю проти великих звірів. Археолог Техаського університету Майкл Волтерз припускає, що перші переселенці прибули на американський континент іще раніше, зокрема, 20 тисяч років тому.

Пофантазуймо…

Не можна при цьому виключати, що серед них не було вихідців з Європи. А якщо вже продовжувати логіку пересування людства, то чому б не припустити , що до Нового Світу через Сибір і Азію потрапили і ті, хто походив з місць, які набагато пізніше назвали Україною?

Так що відкриття Америки Христофором Колумбом можна сприймати лише символічно. А в дійсності, може, то був далекий предок якогось нинішнього галичанина чи прадавній родич рядового мисливця з Київщини.

Хто зна, куди кидала доля майбутніх українців 20 тисяч років тому…

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG